Nové příležitosti k nahrávaní
Jsme připraveni k vašim snům
Profesionalní a kvalitní zvuk

TV studio

Náš televizní ateliér je svým prostorovým uspořádáním vhodný pro natáčení moderátorských vstupů, teleshoppingu, hudební či jiné hitparády, moderovaných pořadů jako jsou různé debaty a jiné rozhovory ap. Ateliér je plně vybaven světelnou technikou, klimatizací a oddělenou režií s profesionální střižnou. V našem týmu jsou profesionální kameramani a střihači.

Green-Screen

Green-Screen, neboli klíčování, je technika kompozice dvou obrazových vrstev, kde první vrstvu tvoří aktéři a snímané objekty a druhou výsledné statické nebo filmové pozadí, kterým se poté nahradí nasnímaná zelená plocha. Jde o speciální techniku s mnoha odbornými aspekty při nasvětlování. Pro profesionální výsledek vyžaduje klíčování značné zkušenosti kameramana i celého štábu při natáčení a též zkušenosti v postprodukční fázi. Pomocí techniky tak dokážeme ovládnout i speciální efekty jako je práce s živly - oheň, vítr, voda ap.

Natáčení videa

Natočíme Vám reklamní spot, video pro internet, videa vhodná pro Vaše webové stránky a facebook, případně zajistíme natočení instruktážního videa, hraná videa, hudební videoklipy nebo teleshopping. Video natáčíme nejen v našem televizním ateliéru ale samozřejmě i v exteriérech.

Velkoplošné projekce

Pro Vaše konference, eventy, oslavy, firemní plesy, setkání s partnery zajistíme obraz pro Vaše velkoplošné projekce a to živě i ze záznamu. Zajistíme obrazovou i zvukovou režii, profesionální záznam až ze čtyř kamer v plném rozlišení. Dokážeme také zajistit kompletní ozvučení Vaší akce.

Fotoateliér

Nábízíme focení všeho druhu - booky, reklamní focení, focení v exteriéru.

Casting herců a modelů

Pro Vaše reklamní spoty zajistíme vhodné herce či modely a modelky dle Vašich představ. Pro tyto potřeby provádíme pravidelné castingy a vedeme kvalitní databázi.

Mobilní videostřižna

Pro práci v exteriéru disponujeme mobilní videostřižnou, která nám umožňuje střihat natočený materiál přímo v terénu. Natočený materiál můžeme kombinovat s titulky nebo video-efekty a navíc výsledek můžeme živě promítat nebo vysílat.

Live přenosy

Díky naší mobilní videostřižně jsme schopni zajistit živé vysílání