Nové příležitosti k nahrávaní
Jsme připraveni k vašim snům
Profesionalní a kvalitní zvuk

Studio 2 - Blue

Modré studio je plně vybavené nahrávací studio obsahující zvukovou režii a oddělenou nahrávací místnost. Studio je vybaveno profesionální technikou prvotřídní kvality pro nahrávání, míchání a finalizaci zvuku. Studio také pronajímáme domácím či zahraničním produkcím.

Nahrávání

Modré studio se specializuje převážně na dabing ale v případě potřeby a při obsazení Červeného studia se zde nahrávají i standardní hudební projekty.

Dabing

Naši vyškolení zvukaři jsou schopni s použitím rozsáhlých audiobank zpracovat i velmi náročné realizace, a to od radiospotů, videoklipů až po profesionální multimediální či filmový a televizní dabing. Při dabingu spolupracujeme s celou řadou renomovaných herců a populárních osobností.

Hlasový casting

Výběr vhodného dabéra, komentátora či moderátora je pro výsledek audiovizuální produkce naprosto zásadní. Proto vybíráme ty nejlepší hlasy, za kterými si můžeme stát. V našem týmu máme vlastní moderátory, ale pro Vaše audiovizuální produkty dokážeme nabídnout důvěrně známé hlasy předních českých herců a hereček. Kromě mluveného slova dokážeme zajistit také výběr zpěváků pro autorskou reklamní hudbu a znělky. Zajistíme hudební doprovod a speciální zvukové efekty.

Hudební licence

Zajistíme licenci na hudbu z tuzemských i zahraničních hudebních knihoven jménem autorů hudby, výkonných umělců a výrobce zvukového záznamu. Výše platby za udělenou licenci je závislá na druhu užití hudby, na délce trvání licence a na teritoriu, ve kterém daný spot poběží.

Jazykové audio-lokalizace

Poskytujeme také profesionální lokalizace zahraničních audiovizuálních děl do českého jazyka včetně „počeštění“ všech audiovizuálních forem, manuálů, instruktážních videí a také český dabing k zahraniční dokumentární produkci. Dále jsme schopni zajistit lokalizaci do cizích jazyků.